Ultrasonografy

EuroMedical

tel. 606 123 723
882 041 882
fax: 41 301 16 63

biuro@euromedical.net.pl 

ZOBACZ
  
 


Ultrasonograf SonoScape S8exp - Nowość!


SonoScape S8exp to nowoczesny ultrasonograf klasy premium, o znakomitej jakości obrazu. Aparat posiada obrazowanie harmoniczne z inwersją fazy, poprawiające kontrast i wyrazistość struktur anatomicznych. Dodatkowym atutem aparatu jest ELASTOGRAFIA tkanek w czasie rzeczywistym.


czytaj więcej

Ultrasonograf SonoScape S22 - Nowość!


NOWOŚĆ! Aparat S22 to wysokiej klasy ultrasonograf, w którym zastosowano najnowsze technologie, między innymi inwersje fazy, dzięki czemu obrazowanie jest na bardzo wysokim poziomie. Aparat posiada touch screen, jak również wysuwaną klawiaturę co jest jego dodatkowym atutem.


czytaj więcej

Ultrasonograf SonoScape E2 - Nowość!


- monitor HD LED 15.6 "

- wbudowany akumulator

- obrazowanie: B/2B/4B/M/THI/PHI/CFM/PDI/DirPDI/TDI/IMT/TEI Index/PW/CW

- najnowsza technologia iwersja pulsu (IP) 

- dysk twardy : 500 G

- obrazowanie krzyżowe mikroSCAN

- DICOM 3.0


czytaj więcej

Ultrasonograf SonoScape P50 - Nowość!


Najnowszej klasy ultrasonograf, gdzie zastosowano szereg nowoczesnych technik umożliwiających wysoką jakośc obrazowania. System ten posiada pełen zakres trybów obrazowania Dopplerowskiego i automatyczny obrys umożliwiający obliczanie parametrów danego przepływu. USG charakteryzuje się bardzo czułym kolorowym dopplerem. Dzięki zastosowaniu technologii microScan uzyskujemy obraz o wysokiej rozdzielczości. Duży ekran dotykowy (13 ") oraz szeroki wybór głowic zyska uznanie wśród najbardziej wymagających użytkowników.

- monitor HD LED 21.5 "

- najnowsza technologia

- najwyższa jakośc obrazu

- ergonomia

- wszechstronnośc  

- perfekcja


czytaj więcej

© EUROMEDICAL 2013. Wszelkie prawa do tekstów i ilustracji zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie zawartości nieniejszej strony bez pisemnego zezwolenia zabronione.
Niniejsza strona jest informacją handlową i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego.